O nas top

Trio Coloré je klavírní trio vzniklé v roce 2013 a pochází z Mnichova Hradiště. Zde a v nejbližším okolí hudebně přispívá ke kulturnímu dění. Hrajeme v obsazení: housle violoncello a klavír. Poznaly jsme se na Pražské konzervatoři a od ukončení studií jsme začaly společně vystupovat.

Náš repertoár zahrnuje jak hudbu klasickou, soudobou, tak i populární, a proto jsme schopni zajistit kvalitní hudební doprovod pro různé příležitosti, jako jsou oslavy, svatby, koncerty, firemní akce, rauty, recepce, pohřby, slavnosti, vernisáže, výstavy, apod., ale i samostatné koncerty.

Rádi Vám přijedeme zahrát kamkoliv nás Vaše přání zavede. Do zahrad, zámků, parků, rozkvetlých luk, ale i kostelů, výstavních síní a dalších tradičních i netradičních prostor v okolí Mladé Boleslavi, Liberce, Turnova a případně dle dohody i dále ve Středočeském či Severočeském kraji a Praze, pokud zde ale bude přívod elektřiny (vlastníme klavír digitální), nebo pokud v místě hraní bude přítomen klavír klasický.

Program tvoříme většinou podle potřeb a přání klientů. Můžete vybírat kromě hudby klasické a moderní také melodie muzikálové, filmové, jazzové i pohádkové nebo lidové písně, které si Trio Coloré už pak samo zaranžuje.

O nas