Svatby top Svatby
 
ŽIVÁ HUDBA NA SVATEBNÍM OBŘADU
Svatební obřad je nejdůležitější částí svatebního dne. Jedinečnou sváteční atmosféru na svatebním obřadu dokáže ale podtrhnout jen skutečná živá hudba. Klavírní Trio Coloré má nevšední zvuk a ve srovnání s hrajícím CD (které můžete slyšet každý den doma nebo v rádiu) dokáže vytvořit silnou, emocemi naplněnou atmosféru pro civilní i církevní svatební obřad. Svatební hudba Vám bude připomínat Váš jedinečný den, proto je důležité svatební hudbě věnovat větší pozornost.
KDE ZAHRAJEME A CO?
Hrajeme svatby v podstatě kdekoli v okolí Mladé Boleslavi, Turnova, Liberce a dle dohody i dále ve Středočeském a Severočeském kraji a Praze. Pokud nám zajistíte přívod elektřiny (vlastníme digitální klavír) nebo nám zajistíte klavír klasický, zahrajeme téměř kdekoli, v zahradách, na zámcích, v parcích, na rozkvetlých loukách, ale samozřejmě i v kostele, v obřadních síních a v dalších tradičních i netradičních prostorách. (Náš tip: svatby ve volné přírodě řeší přívod elektřiny měničem napětí do auta.) Hudba na svatbu je opravdu bohatá. Můžete vybírat buď z našeho repertoáru, ale pokud si zavčasu vyberete jakoukoliv jinou melodii muzikálovou, filmovou, jazzovou, pohádkovou, nebo prostou lidovou, vhodně ji pro naše trio zaranžujeme.
KDY SE PŘI OBŘADU HRAJE?
Záleží jen na vás, kdy budete chtít zahrát. Inspirovat se ale můžete následujícím nejčastějším scénářem hudebních vstupů na svatebních obřadech:
  1. PŘI USAZOVÁNÍ HOSTŮ (10 minut hraní)
  2. NA PŘÍCHOD SVĚDKŮ, RODIČŮ, ŽENICHA, NEVĚSTY apod.
  3. PŘI VÝMĚNĚ PRSTÝNKŮ A PŘI POLIBKU (1 skladba)
  4. PŘI GRATULACÍCH (15 minut hraní)
NAŠE PODMÍNKY
  • možnost zajet autem co nejblíže k oddacímu místu (postačí jen na vyložení klavíru, hned poté můžeme přeparkovat)
  • telefonní kontakt na osobu, na kterou bychom se mohly obrátit (spolehlivý člověk, který řekne co a jak, ukáže, kde máme hrát, vyplatí honorář, sežene pomocníka na vynosení věcí v případě špatně přístupného terénu, schodů apod.)
  • přívod elektřiny (tip: svatby ve volné přírodě řeší přívod elektřiny měničem napětí do auta)
  • 2 obyčejné židle bez opěrek na ruce
  • svatba venku zajistí při nepříznivém počasí nepromokavý přístřešek, a to i kdyby "jen" poprchávalo (nástroje nesmí zmoknout)
  • vyplacení honoráře hned po skončení obřadu popř. před jeho začátkem
NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM ?
CENA
Cena za svatbu (TRIO) je 4600Kč včetně dopravy do 45 km (dále dle dohody).
Cena za svatbu (DUO) je 3400Kč včetně dopravy do 45 km (dále dle dohody). DUO hraje jen v případě našich dovolených.
Cena aranže písně na přání 300Kč/ks (zaranžujeme a nacvičíme max. 2 nové písně na svatbu).